Pakalpojumi

Interjera dizains

Piedāvājam izstrādāt ļoti kvalitatīvus interjera dizaina projektus Jūsu dzīvojamām vietām kā privātmājām, dzīvokļiem kā arī sabiedriskām vietām, veikaliem, kafejnīcām un birojiem.
Interjera dizains ir svarīga jebkuras telpas sastāvdaļa- tas tiek veidots, lai cilvēkam telpā radītu tieši viņam piemērotu vidi.

Interjera dizains ar pievienoto vērtību

Interjera dizains ir svarīga jebkuras telpas sastāvdaļa – tas tiek veidots, lai cilvēkam telpā radītu tieši viņam piemērotu vidi. Mājās tas nozīmē radīt ērtu vidi dzīvošanai un atpūtai, kamēr komerciālās telpas sakārtošana nozīmē radīt patīkamu darba vidi strādājošajiem, kā arī tīkamu un atbilstošu noskaņu klientiem.

Izstrādes etapi

Interjera dizains tiek izstrādāts vairākos etapos – sākot ar koncepta izstrādi un beidzot ar konkrēto mēbeļu, materiālu un aksesuāru izvēli.

Visveiksmīgākais risinājums panākams iekļaujot interjera dizainu jau telpu arhitektūras projektēšanas stadijā, tādejādi lieliski apvienojot telpu funkcionālo mērķi ar to lietojuma detaļām.

Projekta piedāvājums  klikšķa attālumā!

Nebeidzama dokumentu saskaņošana un izmaiņu veikšana? Mēs nodrošinām, ka projektēšana ir raits un patīkams process.

Apzinamies, ka Jūsu laiks ir ierobežots, tāpēc nodrošinām ērtu un konstruktīvu sadarbību no pirmā kontakta līdz dokumentu iesniegšanai.

Tālr: 29247041

E-pasts: aigars@bkroyal.lv

Adrese: Palasta iela 10 LV-1050 Riga, Latvia

Pirmdien – Piektdien: 9:00 – 18:00

Sestdien – Svētdien: slēgts